SHAANXI SHEW-E STEEL PIPE CO, LTD, tika dibināts 2008. gadā, ir profesionāls bezšuvju tērauda cauruļu un titāna sakausējumu ražotājs un piegādātājs. Gada pārdošanas apjoms vietējā un ārvalstu tirgū ir 50 000 tonnu.


Mūsu galvenie produkti:

Gāzes balona caurule (EN 10297-1 34CrMo4, ASTM A519 4130X, JIS G3429 STH 22, GB / T 18248/28884 34CrMo4)

Augstas temperatūras tērauda caurules un caurules (ASTM A335, ASTM A213, EN 10216-2)

Tērauda caurules un caurules zemā temperatūrā (ASTM A333 / A334 Gr. 1, 3, 6, 8)

Titāna sakausējumi (ASTM B338, ASTM B348, ASTM B265, ASTM B861 / B862)


Mūsu produkti tiek labi piemēroti katlu, naftas ķīmijas, elektrības, kuģu būves, automašīnu, mašīnu utt. Jomā.


Balstoties uz ilggadēju biznesa pieredzi, mēs nodrošinām produktu kvalitāti no avota, ar efektīvu nosūtīšanas sistēmu, kas atbilst klientu laika prasībām, un aktīvi sazināmies ar klientiem, lai risinātu klientu problēmas un apmierinātu klientu vajadzības.


Pēdējo 10 gadu laikā mēs esam apkalpojuši klientus 18 valstīs, kurās ietilpst Argentīna, Kambodža, Čehija, Indija, Indonēzija, Meksika, Maroka, Pakistāna, Saūda Arābija, Spānija, Itālija, Taizeme, Ukraina, Vjetnama utt. Mēs piedāvājam uzticamību un kompetenci, autentiskumu par materiālu kvalitāti un izcelsmi, profesionālus padomus utt.


Mēs veicam visaptverošu speciālo metālu un titāna malšanas izstrādājumu uzskaiti apaļajos stieņos, lokšņu un plākšņu, spoļu, cauruļu un caurulīšu, cauruļu veidgabalos, atlokos, kalumos, piedāvājot plašu klāstu un izmēru klāstu un izmēru ar sagatavošanās laiku, lai apmierinātu jūsu ražošanas vajadzības. Mēs uzstājam uz godīgumu, vispirms ievērojot kvalitāti, lai izturētos pret katru klientu un galu galā panāktu abpusēji izdevīgu situāciju.


Kāpēc izvēlēties mūs?


Ātra atgriezeniskā saite

Kad būsim saņēmuši cenu, mūsu pārdošanas komanda sazināsies ar jums visīsākajā laikā.

Pievienotās vērtības pakalpojumi

Mūsu uzņēmums piedāvā pakalpojumus ar pievienoto vērtību, piemēram, skrošu strūklu, precīzu cauruļu griešanu, griešanu un ruļļu gropēšanu, cauruļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, cauruļu vītņošanu, cauruļu slīpošanu, pārklāšanu un nesagraujošo testēšanu.

Tehniskā palīdzība

Mūsu inženieri un metalurgi ir korozijas, sprieguma korozijas plaisāšanas un siltumvadītspējas eksperti. Tie var palīdzēt jums izvēlēties vislabāko materiālu jūsu pieteikumam ar viszemākajām izmaksām.

Mūsu profesionālā pārdošanas komanda un tehniskais atbalsts var sniegt no piedāvājuma, preču pārbaudes, transportēšanas, apmaksas, muitas deklarācijas un virknes problēmu risināšanas, kas var atrisināt visu problēmu jūsu vietā. Sveiciena e-pasts mums: info@shew-esteelpipe.com