SHANXI SHEW E STEEL PIPE co. Ltd   

SHEW E TĒRAUDA CAURULESprofesionāla kompānija ir atvēlēti ražošanas, pārdošanas un eksportētājihoned cauruļu,tērauda precīzijas cauruleunleģēta tērauda cauruļuievērot ASTM A106ASTM A335, ASTM A 53, EN10305 standartiem un ect.

Mūsu starptautiskā biznesa izveidota 2008. gadā mums bija 15 gadus pārdošanas biznesu Ķīnā pirms tam. Laikā iekšzemes mūsu biznesa attīstību, mēs esam nodibinājuši nobriedis un uzticamas piegādes ķēdē. Mūsu klientiem profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai.

2008. gadā mēs sākām izpētīt ārvalstu tirgos. Paļaujoties uz gadu ilgu darba pieredzi, mēs nodrošinām kvalitāti produktiem no avota, un efektīvas pārvadājumu sistēmas prasībām klienta laiku un aktīvi sazināties ar klientiem atrisināt klienta problēmu un apmierināt klientu vajadzības.

Pēdējo 9 gadu laikā mēs apkalpo klientus 18 valstīs, kurās ir Argentīna, Kambodža, Čehijas, Indija, Indonēzija, Meksika, Maroka, Pakistāna, Saūda Arābija, Spānija, Taizeme, Ukraina, Vjetnamas, utt...

Mūsu profesionālu pārdošanas komandu un tehnisko atbalstu var sniegt no piedāvājuma, preču inspekcijas, transportēšana, maksājumu, muitas deklarāciju un virkni problēmu risinājumu, var atrisināt visas problēmas jums. 

Mēs uzstāt uz godīgumu, pirmās kvalitātes principu izturēties pret katru klientu, un galu galā sasniegt win-win situation.Kāpēc izvēlēties mūs


Īsu atsauksmi

Kad mēs saņemam piedāvājumu, mūsu pārdošanas komanda sazināsies ar jums pēc iespējas īsākā laikā.

Vērtību pievienošana pakalpojumu

Mūsu rūpnīcas piedāvājuma vērtību pievienot pakalpojumus, piemēram, spridzināšanas Shot, precizitāte cauruļu griešanas, griezumu un Roll rievojumu, Custom cauruļu izgatavošana, cauruļu vītņu, cauruļu atspoguļojumu, pārklājumu un nesagraujošā testēšana.

Tehniskais atbalsts

Mūsu inženieri un metallurgists ir eksperti, kas koroziju, stresa korozijas krekinga un termisko vadītspēju. Tie var palīdzēt jums izvēlēties labāko materiāla savu pieteikumu ar viszemākajām izmaksām.

 

Mums laipni e-pasts:info@Shew-esteelpipe.com