ASTM A106 Grade B Bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu

ASTM A106 Grade B Bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu
Chat Now
Produkta detaļas

ASTM A106 Grade B Bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu augstas temperatūras pakalpojumu

Standarts: ASTM 106

materiāls: grade b

od: 10.2-1020mm

sienu biezums: 1.6-100mm

garums: 5.8m, 6m, 11.8m, 12m.or nejauši garums

piegāde nosacījums: kā velmētas, Moq: 20 tonnas

Package:

1.Large diametrs: beveled beidzas saskaņā ar ANSI B16.25 ar plastmasas vāciņu, melnā krāsotas virsmas, vaļēju iepakošanai

2.Small Diametrs: Zemāk 2 "taisnām galiem, virs 2" slīpi galos saskaņā ar ANSI B16.25 ar plastmasas vāciņu, melna krāsotas virsmas, sešstūra komplektā, ietin ar auduma maisiņus.


  STM A106 Bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu aptver bezšuvju oglekļa tērauda caurule augstas pakalpojumu NPS 1/8 līdz NPS 48 ieskaitot, ar nominālo (vidēji) sienu biezuma dots ANSI B 36.10. Tas ir pieļaujams sniegt caurule ar citiem izmēriem, kas paredzēti, piemēram caurule atbilst visām citām prasībām šajā specifikācijā. cauruļu pasūtīti saskaņā ar šo specifikāciju, ir piemēroti locīšana, flanging un līdzīgu izveidei darbības, un metināšanas. kad tērauda tiek sametinātas. ir nosprieda, ka metināšanas procedūra piemērota pakāpē tērauda un paredzēto izmantošanu vai pakalpojumam, tiks izmantots.

 


Shannxi Parādiet-E Steel Pipe Co., Ltd ir viens no vadošajiem ASTM A106 Bezšuvju oglekļa tērauda caurules piegādātājiem un arī slavens, piemēram ražotājs, kas aprīkoti ar daudzām profesionālu ASTM A106 Bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu rūpnīcu, aicinām iegādāties augstas kvalitātes ASTM A106 Bezšuvju oglekļa Steel Pipe no mūsu kompānijas. Mūsu produktu var arī pieņemt pasūtījuma.

Ja Jums ir intersted postenī,

Jūtieties brīvi sazināties us.with E-pasts: info@shew-esteelpipe.com

Izmeklēšana