ASTM A179 Bezšuvju oglekļa tērauda siltummainis Tube

ASTM A179 Bezšuvju oglekļa tērauda siltummainis Tube
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

ASTM A179 Bezšuvju oglekļa tērauda siltummainis Tube

Shaanxi Parādiet-E Steel Pipe Co., Ltd.   ir viens no profesionālās ASTM A179 Bezšuvju oglekļa tērauda siltummaiņa Tube ražotājiem un eksportētājiem, mēs varam piegādāt bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu, CD caurules un CD tubing.Welcome uz izmeklēšanas mums Mēs darīsim visu par kvalitāti un cenu, lai jūs atbalstītu.

ASTM A179 sedz minimālā sieniņu biezumu, bezšuvju auksti stieptas zema oglekļa tērauda caurules cauruļveida siltummaiņiem, kondensatoriem, un līdzīgu siltummezgli apparatus.Tubes tiek veikti ar bezšuvju procesā un ir auksti sastādīts. Heat un produktu analīzi veic pie kam tērauda materiāli atbilst nepieciešamo ķīmisko sastāvu oglekļa, mangāna, fosfora un sēra. Tērauda materiālus arī iziet cietības tests, saplacināšanas tests, gāzes sadedzināšana tests, atloka tests, un hidrostatisko testu.

Standarta:   ASTM A179

Novērtējums: ASTM A179


Ražošanas process:

Nevainojama un auksti stieptas

Shannxi Parādiet-E Steel Pipe Co., Ltd ir viens no vadošajiem ASTM A179 bezšuvju katlu caurules piegādātājiem un arī slavens, piemēram ražotājs, kas aprīkoti ar daudziem profesionāliem ASTM A179 bezšuvju katlu cauruļu rūpnīcu, aicinām iegādāties augstas kvalitātes ASTM A179 bezšuvju katlu caurules no mūsu kompānija.


 

Izmeklēšana