DIN 1630 Bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu

DIN 1630 Bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Shaanxi Parādiet-E Steel Pipe Co., Ltd.   ir viens no profesionālās DIN 1630 Bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu ražotāji un eksportētāji, mēs varam piegādāt dažādus materiālus par šo standartu, Speciāli, uz St52.4 bezšuvju caurules, 13CrMo44 tērauda caurules un St52.4 bezšuvju pipe.Welcome uz izmeklēšanas mums Mēs darīsim visu par kvalitāti un cenu, lai jūs atbalstītu. DIN 1630 augstas veiktspējas bezšuvju apļveida neleģēta tērauda caurules. Un šie caurules tiek galvenokārt izmanto būvniecībā ķīmiskā rūpnīca, kuģi, cauruļu sistēmā un vispārējā mašīnbūve nolūkos. Tie ir paredzēti, lai apmierinātu augstas veiktspējas prasībām. Parasti. nav robežvērtības maksimālo pieļaujamo darba spiedienu no šīm caurulēm. pieļaujamais darba temperatūra nedrīkst pārsniegt 300 grādu.

Materiāli: St37.4, st44.4, st52.4

Package:

1.Large diametrs: beveled beidzas saskaņā ar ANSI B16.25 ar plastmasas vāciņu, melnā krāsotas virsmas, vaļēju iepakošanai

2.Small Diametrs: Zemāk 2 "taisnām galiem, virs 2" slīpi galos saskaņā ar ANSI B16.25 ar plastmasas vāciņu, melna krāsotas virsmas, sešstūra komplektā, ietin ar auduma maisiņus.

Shannxi Parādiet-E Steel Pipe Co., Ltd ir viens no vadošajiem din1630 bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu piegādātājiem, kā arī slavens šāda ražotāja, kas aprīkotas ar daudziem profesionāliem din1630 bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu rūpnīcu, aicinām iegādāties augstas kvalitātes din1630 bezšuvju oglekļa tērauda caurules no mūsu kompānija.

Izmeklēšana