Gludināšanas procesa plusi un mīnusi

Slīpēšana ir sagataves slīpēšana nelielā ātrumā slīpēšanas galviņas vai sagataves griešanās laikā un turpgaitas kustība, izmantojot paplašinošu mehānismu, lai nospiestu vairākus eļļas akmeņus, kas uzstādīti uz slīpēšanas galvas apkārtmēru radiāli pret stieples cauruma sienu (kā parādīts nākamajā attēlā). Lai samazinātu atšķirīgās koaksiālās rotācijas starp darbgaldu un sagatavi ietekmi uz sagataves apstrādes precizitāti, savienojumam starp slīpēšanas galviņu un darbgalda vārpstu jāvadās no sagataves cauruma. Slīpēšanas procesā pārklājošie saskares punkti starp akmeni un urbuma sienu traucē un sagriezti viens otram tā, ka urbuma virsma šķērso spirālveida griešanas ceļu. Šī neatkārtotā trajektorija izlīdzina iejaukšanās vietas iespēju, un cauruma un diska noapaļotība un cilindriskums tiek pastāvīgi uzlabots, un cauruma sienas virsmas raupjuma vērtība tiek nepārtraukti samazināta. Slīpēšanas process ir pabeigts pēc nepieciešamās izmēru precizitātes sasniegšanas.

 

Honing process

Kādas ir slīpēšanas priekšrocības?

 1. Plašs apstrādes diapazons.

  Slīpēšanas procesu galvenokārt izmanto tērauda cauruļu apdares iekšējā virsmā, piemēram, cilindriskā urbuma, pakāpienu, aklā cauruma un konusa caurumā utt., Kā arī plaknei, sfērai un veidojošajai virsmai un cilindriskajai virsmai. Atverot 1 ~ 1200 mm vai lielāku atvērumu, atveres garums ir 12000 mm. Slīpēšanas process ir piemērots gandrīz visam sagataves materiālam.

 2. Laba virsmas kvalitāte.

  Pēc slīpēšanas caurules iekšējā virsma ir šķērsgriezuma forma, kas ir piemērota smēreļļas uzglabāšanai un eļļošanas plēves uzturēšanai. Turklāt tērauda caurules virsma nerada apdegumus, plaisas, nolietošanos un cietu slāni, jo slīpēšanas spēks un slīpēšanas karstums ir ļoti mazs, un tā ātrums ir dažas desmitdaļas no vispārējā slīpēšanas ātruma.

 3. Augsta apstrādes precizitāte.

  Izlīdzinot iekšējo caurumu, apaļums un cilindriskums var sasniegt 0,005 ~ 0,01 mm, bet virsmas raupjuma vērtība Ra var sasniegt 0,05 ~ 0,2 m. Tās apstrādes efektivitāte ir līdzīga slīpēšanai un tā var aizstāt daļu slīpēšanas procesa, taču tā nevar uzlabot pozīcijas precizitāti.

 4. Zema prasība pēc darbgaldu precizitātes.

  Papildus specializētām frēzēšanas mašīnām to var izmantot arī virpās, urbjmašīnās un urbjmašīnās.


Slīpēšanas procesā urbuma lieluma nepanesamība, nepareiza balsta tonis, pārāk zems riņķveida ātrums un pārāk liels turpgaitas ātrums vai citi iemesli var izraisīt caurumu apaļuma, lieluma, taisnuma, raupjas slīpēšanas virsmas nepanesamību. un pat saskrāpēt. Tagad ļoti cieto abrazīvu, piemēram, sintētiskā dimanta un kubiskā bora nitrīda, pielietošana ir ievērojami progresējusi slīpēšanas tehnoloģijā. Slīpēšana ir izmantota ne tikai kā galīgais apstrādes process ar augstas precizitātes prasībām, bet arī kā starpposma process lielu malu noņemšanai. Slīpēšana ir efektīva un kvalitatīva apstrādes metode.


SHEW-E STEEL nodrošina novilktās DOM un CDS caurules, kurām virsma ir atbrīvota no stresa un tiek atkvēlināta, un virsmu apdare, kas parasti tiek pasūtīta 10-20 mikro collas. Ja jūs meklējat augstas precizitātes slīpēšanas caurules , lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e- pastu info@shew-esteelpipe.com