Tērauda strukturālās caurules jaudas vadības sistēmai


power steering sys

Stūres pastiprinātāja sistēma ir elektroapgādes sistēma, ko izmanto gan mehāniskā jauda, gan dzinēja jauda. Automobiļa stūrēšanas sistēma ir svarīga automobiļa sastāvdaļa, kas ir atslēga, kas nosaka automobiļa aktīvu drošību. Tā ir izgājusi trīs galvenos attīstības posmus: mehāniskā stūrēšanas sistēma, hidrauliskā stūres pastiprinātāja sistēma un elektriskā stūres pastiprinātāja sistēma. Smagajiem transportlīdzekļiem un progresīviem pasažieru automobiļiem kopējais stūres rata apgriezienu skaits nav lielāks par pieciem apgriezieniem, darba griezes moments ir mazāks par 29 N.m, tāpēc stūres palīgierīces komplekts tiek pievienots, lai izveidotu stūres pastiprinātāja sistēmu, kuras pamatā ir mehāniskā stūrēšanas sistēma.

 

power steering


Automobiļu stūres sistēmu var veidot no stūres mehānisma un stūres cauruļu virknes ar dažādām funkcijām, ieskaitot hidraulisko stūres mehānismu (HPS) un elektrisko stūres mehānismu (EPS), kas ir svarīgas automobiļu energosistēmas daļas un lielākā daļa tērauda cauruļu. automašīnā. Hidrauliskā stūres pastiprinātāja cilindrs sastāv no augstas precizitātes tērauda caurulēm , kas ir viena no svarīgākajām daļām. Hidrauliskais cilindrs ir kreisais / labais dziedzeris, kas uztur virzuli un nodrošina jaudu caur hidraulisko eļļu. Rack barrel ir viena no elektriskās stūres iekārtas sastāvdaļām. Stūres cauruļu galvenās sastāvdaļas ietver augšējās un apakšējās stūres vārpstas (iekšējo un ārējo cauruļu virkni) un stūres cauruļu virkni, kurām abām ir nepieciešama stiegrojuma tērauda caurule. Automobiļu stūres sistēma ir galvenais mehānisko un strucitālo tērauda cauruļu pielietojums.

 

aoto steering system

Strukturālajai tērauda caurulei, ko izmanto stūres pastiprinātāja sistēmā, nepieciešama augsta spiediena un ilglaicīga kodīga īpašība, dažkārt pielaides un izskats ir mazāk svarīgs. Vienkāršais ogleklis un konkrētais leģētais tērauds tiek uzskatīts par visbiežāk izmantojamo materiālu, kas izmantojams strukturālai lietošanai, ieskaitot GB10、20、35、45、16Mn ASTM A519 1020 ASTM A519 1045 45 ASTM A519 1541; EN 10297-1 E275 EN 10297-1 E315 EN 10297-1 34CrMo4 、 EN 10297-1 42CrMo4 4 JIS G3445 STKM13A A JIS G3445 STKM13B utt.

 

Pateicoties nobriedušai hidrauliskās stūres sistēmas tehnoloģijai, kas var nodrošināt lielāku vadības manipulācijas jaudu, to joprojām izmanto lielākā daļa pasažieru transportlīdzekļu un komerciālo transportlīdzekļu, īpaši ekonomisko pasažieru transportlīdzekļu un smago kravas automobiļu. SHEW-E STEEL PIPE piedāvā pilnu metināto un bezšuvju stūres pastiprinātāja cauruli. Visas caurules tika ražotas ar stingru procesu, un saskaņā ar nacionālajiem un starptautiskajiem standartiem, lūdzu, sniedziet mums sīkāku informāciju.