Atšķirība starp kaltas un lieta alumīnija sakausējumiem


Alumīnija sakausējumu var iedalīt kaltas alumīnija sakausējumā un lietie alumīnija sakausējumi saskaņā ar apstrādes metodēm, tie ir divi galvenie alumīnija sakausējumu veidi. Kaltas alumīnija sakausējums ir alumīnija sakausējuma veids, kas, izmantojot štancēšanu, locīšanu, velmēšanu, ekstrūzijas un citus procesus cietā stāvoklī, parasti ir viegli plastmasas formēšana, pazīstama arī kā spiediena apstrāde alumīnija sakausējums. Alumīnija sakausējuma liešana ir sava veida alumīnija sakausējums, kas ir piepildīts ar izkausētu metālu, lai iegūtu dažādu formu tukšas daļas. Turklāt tie atšķiras arī šādos terminos:

 

Dažādas produktu formas

Kaltas alumīnija sakausējums tiek iegūts, izmantojot mehāniskās daļas, un viskritiskākās ir tās mehāniskās īpašības, galvenokārt alumīnija plāksne vai stienis. Alumīnija sakausējuma liešana ir veidota kā šķidrums, lai iegūtu detaļas, no kurām lietotāji visvairāk uztrauc tā plūsmas veiktspēju, saraušanās veiktspēju, sacietēšanas režīmu, galvenokārt alumīnija lietņiem;

 

Dažādi leģēšanas elementi

Abiem tiem bieži ir vienādi leģēti elementi, bet dažādos sastāvos un daudzumos, jo īpaši Si saturs.  Silīcija elementa maksimālais procentuālais daudzums lietie alumīnija sakausējumi ir lielāki nekā kaltas alumīnija sakausējuma. Izkausētas liešanas process prasa, lai papildus stiprināšanas elementiem lējuma alumīnija sakausējumā būtu pietiekams daudzums eietisku elementu (parasti silīcija), lai sakausējumam nodrošinātu ievērojamu plūstamību un vieglu liešanas saraušanās savienojumu aizpildīšanu.

 

Atšķirīgs preces rekvizīts

Lietajam alumīnija sakausējumam parasti ir zemāka stiepes izturība, tas nevar sasniegt augstu precizitāti, jo tam ir daudz iekšēju un ārēju defektu. Kalts alumīnija sakausējums piedāvā labu apstrādājamību, un to var izmantot virpošanai, frēzēšanai, urbšanai, ēvelēšanai, slīpēšanai un citai apstrādei, var iegūt labu izmēru precizitāti, to var izmantot precīzām detaļām.

 

 Atšķirīga ANSI nosaukšanas konvencija

Kaltas al-grades

Sastāvu

Cast Al pakāpes

Sastāvu

1×××

Tīrs Als

1××.×

Tīrs Als

2×××

Al-Cu

2××.×

Al-Cu

3×××

Al-Mn (Al-Mn)

3××.×

Al-Si (pievienojot Cu , Mg)

4×××

Al-Si

4××.×

Al-Si

5×××

Al-Mg

5××.×

Al-Mg

6×××

Al-Mg-Si

6××.×

/

7×××. 2004. gada 17. septembra

Al-Zn (Al-Zn)

7××.×

Al-Zn (Al-Zn)

8×××. 2004. gada 18. septembra

Al un citi leģēti

8××.×

Al-Sn

 

Īsāk sakot, lietajam alumīnija sakausējumam ir zemāka cena par kilogramu un plašs formu klāsts, pateicoties liešanas elastībai, savukārt kaltam alumīnijam ir labākas mehāniskās īpašības, apstrādājamība, virsmas apdare, un to var izmantot augstas klases lietojumiem, piemēram, aviācijas un kosmiskās aviācijas laukiem. Dažādas veiktspējas noved pie dažādiem lietojumiem, lietie alumīnija sakausējumi tiek plaši izmantoti automobiļu rūpniecībā, lauksaimniecībā un būvniecības nozarēs, piemēram, turbīnu lāpstiņās, rumbās, dzinēja kastēs, cilindru galvās, transmisijās un virzuļos, instrumentu korpusos un supercharger sūkņos, logu veidgabalos un saimniecības aprīkojumā. kaltu alumīniju var izmantot gaisa rāmjiem, šasiju daļām, dzinēja lāpstiņām, lāpstiņriteņiem, propellera lāpstiņām, kā arī kuģu būves un būvniecības nozaru detaļām un sastāvdaļām.


Gandrīz visām prasībāmalumīnija sakausējumsskaidri noteiktas vienādas vai stingrākas prasības nekāalumīnija sakausējums. Vai jūs meklējatalumīnija sakausējums cauruļu piegādātājs?SHEW-ESTEEL CAURULEvar palīdzēt piegādāt visusalumīnija sakausējumscaurule, kas jūsu uzņēmumam ir nepieciešama izmantošanai naftas vai dabasgāzes rūpniecībā. Ja mēs esam noderīgi, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu:info@shew-esteelpipe.com