Kas ir 3PE Coating Pipe?

Kas ir 3PE pārklājuma caurule?

3PE pārklājuma caurule ir īsa "trīs slāņu struktūra polietilēna pretkorozijas pārklājuma tērauda caurules". Šajā cauruļu pārklājuma struktūrā ir trīs slāņi:

  • Pirmais: Epoksīda slānis (> 100um)

  • Otrais: Adhesive slānis (Biezums: 170um ~ 250um)

  • Trešais: Polietilēna slānis (Biezums: 1.8 ~ 3.7mm).

3PE-Coating-Pipe

3PE pārklājuma caurule


Kāda ir īpašība 3PE pārklājuma caurules

3PE pārklāta caurule ir vismodernākā tehnoloģija cauruļu pretkorozijas. Tas apvieno 2PE pārklājuma caurules un FBE pārklājuma caurules priekšrocības, tajā pašā laikā izvairoties no to nepilnībām.  Katram 3PE pārklātās caurules slānim ir sava unikālā funkcija pārklājuma struktūrā.

  • Epoksīda slānis ir galvenais pretkorozijas funkciju. Tā ir spēcīga saikne ar virsmu kailām tērauda caurules, labvēlīgu katodas disbondmenta īpašumu, plašu temperatūras diapazonu (-40 ° C-100 ° C) un zemu ūdens absorbējošu kvalitāti.

  • Līme slānis ir savienot epoksīda slāni un PE slāni, kura galvenais ķīmiskais sastāvs ir poliolefīns. Poliolefīna polārā funkcionālā grupa var radīt ūdeņraža saiti vai ķīmisku saiti ar FBE slāņa epoksīda grupu, veidojot stingru savienojumu ar apakšējo slāni. Tajā pašā laikā, poliolefīna nonpolārā etilēna ir afinitāte mijiedarbība ar PE slāni, kā arī radot labvēlīgu līmi īpašumu ar sejas slāni.

  • PE slānim ir labvēlīgs elektriskās izolācijas īpašums, zema ūdens absorbējoša kvalitāte un spēcīga izturība pret mehāniskiem bojājumiem. Šis slānis galvenokārt ir funkcija mehāniskās aizsardzības un pretkorozijas.

Tātad 3PE pārklāta caurule ir sava veida kompozītmateriālu sistēma no šiem trim slāņiem ar dažādām funkcijām, padarot visu sistēmu ir ar visām funkcijām, lai labāk aizsargātu cauruļvadu.

Kāda ir priekšrocība 3PE pārklājuma tērauda caurules

Normāla tukša caurule tiks sarūsējuši smagajā vidē, un tās kalpošanas laiks tiks samazināts, padarot būvniecību un uzturēšanas izmaksas ļoti augstas. Bet sakarā ar katru slāni 3PE pārklājuma sistēma ir laba veiktspēja, 3PE pārklāta caurule var aizsargāt cauruli smagā vidē un pagarināt tās kalpošanas laiku līdz 30-50 gadiem vēl ilgāk. tas var ievērojami samazināt cauruļvada būvniecības un uzturēšanas izmaksas. Tajā pašā laikā, 3PE pārklāta caurule ir labvēlīga siltumizolācijas īpašumu, siltuma zudumi ir tikai 25% no tradicionālās caurules, ietaupot daudz enerģijas izmaksas darbības laikā. Beidzot, 3PE pārklāta caurule var tieši noteikt pazemē vai ūdenī pat tieši saldētas zemes, jo tā labas pretkorozijas īpašumu un triecienizturības īpašumu zemā temperatūrā, nav nepieciešams būvēt grāvja.

Kas ir lietojums?

Sakarā ar raksturīgo un priekšrocības 3PE pārklāta caurule, to plaši izmanto daudzu veidu lietojumiem, piemēram, naftas un gāzes, ūdens pārvades, siltuma pārvades, kalnrūpniecības, ugunsdzēsības, siltuma elektrostacija, elektroenerģija, sakaru iekārtas, šosejas, ķīmisko farmaceitisko, poligrāfijas un krāsošanas un lauksaimniecības vajadzībām. Un ar savu turpmāko attīstību, 3PE pārklāts caurule būs arvien lielāka loma globālajā attīstībā.