Kāda ir atšķirība starp auksto velmēšanu un auksto vilkšanu?


Pēdējais raksts, mēs discudss Cold-Drawn bezšuvju caurules mehāniskai specialitātē. Patiesībā c vecā un aukstā vilkšana ir divas atšķirīgas koncepcijas, un tās ir divas atšķirīgas aukstās apdares ražošanas procesi   tērauda caurulēm. Daži cilvēki bieži mulsina .


Aukstā velmēšana attiecas uz karstās velmēšanas loksni istabas temperatūrā. Lai gan velmēšanas process var arī paaugstināt plāksnes temperatūru, tas joprojām tiek uzskatīts par aukstu velmējumu. Aukstā velmēšana pēc karstās velmēšanas pēc ilgstošas aukstās deformācijas, rada sliktas mehāniskās īpašības un augstāku cietību, prasa atkausēšanu, lai atjaunotu tās mehāniskās īpašības.

Aukstās velmēšanas produkts attiecas uz plakanas velmētas loksnes un stieņu velmēšanu. Aukstu velmēšanu tālāk apstrādā aukstās reducēšanas dzirnavās istabas temperatūrā, kur materiāls tiek atdzesēts, pēc tam atkausēšana un slīdēšana. Šis process uzlabos virsmas apdari un izturēs stingrākas pielaides, bet nevar samazināt darba gabala biezumu. Auksti velmēti tērauda ruļļi un loksnes parasti tiek izmantotas, lai izgatavotu produktus, kam nav nepieciešama saliekšana vai vienkārša deformācija un stiepšanās.


Apdares apstrādes laikā aukstā zīmēšana tiek saukta par aukstās apdares procesu, kas palielina 40% -60% no ražas un stiepes izturības, bieži vien novēršot papildu dārgas termiskās apstrādes. Aukstā vilkšana nav atsevišķs process, to bieži izmanto cauruļu apstrādē ar pulēšanas un slīpēšanas procesu kopā. Aukstā vilkšanas tērauda caurule tiek izvilkta caur sprauslu, kas pārveido to plānākā formā, saglabājot to pašu tilpumu. Gandrīz visi auksti stieptie tērauda cauruļvadi ir augstāki par toleranci, koncentrāciju un taisnīgumu.

Aukstās velmēšanas un aukstā vilkšana ir līdzīga izmēra precizitātei un virsmas apdarei. Aukstā vilkšana ir nepieciešams process nelieliem caurulēm, bet caurules, kuru diametrs ir lielāks par 150 mm, nav ieteicams.

 

SHEW-E nodrošina auksti vilktu bezšuvju caurules, kur virsma ir atbrīvota no spriedzes un tiek atkausēta. Mūsu auksti vilktā tērauda caurule tiek ražota un pieejama dažādiem cilindru ražošanas un sūkņu mucām, kur ir ļoti svarīgas tuvas pielaides un gludas virsmas apdares. Sazinies ar mums šodien, lai saņemtu jūsu cauruļu vajadzības >>